Portfolio

Choć lista zadowolonych zleceniodawców rośnie od roku w tempie wykładniczym, to jednak jeszcze nie mogę sobie pozwolić na przechwałki – głównie dlatego, że mam dość skomplikowanych klientów i czasem dziwne zlecenia.

Ze względu na szacunek do anonimowości oraz czasem umowy o poufności i zrzeczenie praw autorskich – nie wszyscy wyrażają zgodę na udzielanie informacji o tym co i kiedy dla nic stworzyłem. Niemniej jednak sekcja komentarzy poniżej rośnie – zachęcam każdego, komu mogłem coś napisać – cokolwiek by to było, aby podzielił się choć kilkoma zdaniami.

Komentarz komentarzem, ale przecież możesz napisać i sam się przekonasz na własnej skórze tak jak państwo poniżej. Kto ci broni?

Jeżeli już współpracowaliśmy i oceniasz mnie 10 na 10 to zapraszam do umieszczenia komentarza poniżej. Będę wdzięczny. Oczywiście przymusu nie ma.

8 thoughts on “Portfolio

  1. Pan Jakub wykazuje się bardzo profesjonalnym podejściem do zleceń oraz do klienta, a przy tym jest bardzo życzliwy i otwarty. A teksty w stylu idealnie dobranym do potrzeb! Potrafi też doradzić, nie narzucając swojego zdania. Gdyby z każdym tak się pracowało, świat byłby piękniejszy 🙂 Pozdrawiam!

  2. Droga memu sercu sztuka pana Jakuba jest połączeniem oryginalności, świeżego spojrzenia i lekkości pióra. Pisarz to niezwykły, gdyż ze wszystkich utworów jakie dla mnie napisał biła niezmienna i rzadka w dzisiejszym świecie szczerość. Dodatkowo, autor ten ma nieocenione wyczucie tego, co chciałby przekazać zleceniodawca, gdyby sam ten tekst pisał. Twórca ten jest wyznawcą sztuki, co bardzo sobie cenię, oraz uważam że jest najlepszą gwarancją jakości jego pracy.

    1. Takich superlatyw się nie spodziewałem 🙂 jestem onieśmielony – a rzadko się w życiu onieśmielam 🙂 🙂 🙂

  3. Profesjonalny i bogaty tekst, który przyczynił się do szerszego opisu naszych usług i lepszego przedstawiania myśli. Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy. Będziemy wracać.

    1. Dzięki, gdybyście potrzebowali opisów nie tylko stricte marketingowych – jestem dość kreatywny więc wymyślę co tylko trzeba 🙂 dziękuje pani Alu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Instagram
Follow by Email
Pinterest
LinkedIn